Leden 2013

Zima / Ale už dost

29. ledna 2013 v 21:33 | MichaXla |  Píšu...
Nevím jak vy, ale já už chci Léto!
Jak mě ta zima už leze na nervy. Stejně se tomu ani nedá říct zima když pořád prší a nebo neni sníh. Welcome to ČR... Ještě v loni jsem stavěla ze sněhu iglů a sněhuláky. Vyšlapali jsme na ten nejvyšší svah a bobovali. A dnes? Už je to jiný. Zima mě už vůbec nebere. Jedíný plus je že si (holky) nemusí holit tolikrát nohy a že jsou Vánoce :D. Stejně už chci Léto. To už si ty nohy budu holit každej třetí den, než abych necítila prsty :D . V létě můžete být dlouho venku. S kamarádama podnikat různý věci. Např. Výlet někam k vodě, jít stanovat atd. V létě jsou Velké prázdniny což je asi nejlepší období pro všééchny teenegery :D Prostě = UŽ CHCI LÉTO. A co vy? Jestli ne, tak vás nechápu :D
MichaXla


Cestování / Sny

24. ledna 2013 v 18:47 | MichaXla |  Píšu...
Cestování,
Ach, je tolik míst kam bych se za život chtěla podívat :) Cestování je jako objevování něčeho nového, poznávaní kultury a nové objevy. Součástí onoho cestování jsou především nákupy přecéé! :D Jako malá jsem si na dovolených kupovala většinou takový malý kravinky na klíče atd. Ale teď je to většinou oblečení a věci na který budu vzpomínat :) Až dosáhnu ono věku kdy můžete dělat co chcete (jsou li nato prachy :D) tak se chci podívat určitě na Havaj, do Londýna , do USA a do Brazílie :D Jeden sen jsem si už splnila, a to Paříž. Jela jsem tam v loni v květnu. Božééé jak já chci zpátky. Byl to nejlepší zážitek v mím životě. Ten pohled z Eiffelovky, pohled na mega obchod LV atd. Nejlepší 2 dny v životě. Také jsem byla v DisneyLandu = též nezapomenutelný. Úplně něco jinýho než ty trapný poutě v ČR :D Prostě NEJLEPŠÍ DOVOLENÁ!
Splnily jste si taky nějaký sen co se týče objevování světa? :D A kam byste se chtěli podívat? ...
MichaXlaColor / Jak na barvení vlasů

21. ledna 2013 v 20:10 | MichaXla |  Píšu...
Takžé,
SB mi vnukla nápad na článek. Zeptala se mě na pár otázeček k barvení vlasů, tak jsem se rozhodla že se se svími zkušenostmi podělím i sváma děcka :D ( díky http://lizatomhar.blog.cz/ )
Začneme výběrem odstínu. Musíte to rozlišit podle toho jakou máte barvu vy a jakou na ni chcete dát. Např. Když máte melír a chcete ho přetáhnout tmavím odstínem, zvolila bych světlejší intenzitu.
Pokud chcete 'extravagantní' barvičku :3 jako má já, tak doporučuji tmavší odstíny, jelikož se tyhle barvy vymývají.

Další krok je značka. Pokud nejdete ke kadeřnici a dáváte přednost domácímu pohodlíčku, tak doporučuji L'oreal Paris, Syoss, Garnier... Palete moc nedoporučuji. Neříkám že to jsou nekvalitní barvy, ale dělají špatně pokožce na hlavě a vlasy jsou více zničeny než od normálních značek.
Pokud ti rodiče nedovolí barvu, vyřeš to jako já před rokem. Kup si barevné tužidlo a nabarvy si sním konečky nebo si udělej barevný melír. Podle doby na obale tužidla se barva vymyje. ;)
Kde jsem si já barvila vlasy? : Barvila mi je sestra v kadeřnictví speciální kadeřnickou barvou. A vyšlo mě to na 200 Kč na celou hlavu (ovšem ze slevou :D)

Doufám, že si z tohodle článku něco vezmete, ale stejně je nejlepší mít svojí přirozenou barvu, ale to bych nebyla já kdybych neexperimentovala. :D :3
MichXla
Natural-Princess.blog.cz

New hair / Změna

21. ledna 2013 v 15:01 | MichaXla |  Píšu...
Změna je život, a já změny miluju.
Před pár týdny jsem si obarvila vlasy na "ohnivě" červenou. Mě se to tak líbí... ale pár né moc pozityvních názorů jsem slyšela. Ale byly mi fuk! ;) Hlavní je, že se to líbilo mě a tečka .. Je to celkem krátký článek, na to že je to téma týdne, ale hlavní je, že bych chtěla slyšet váš názor do komentářů + anketa :) . Přijmu jakou koliv kritiku ;)...
Předtím / Potom

We Love Music

21. ledna 2013 v 10:00 | MichaXla |  Píšu...
Existuje snad někdo, kdo nemá rád Hudbu? Ne! :D Akorát každý má rád jiný druh. Já osobně Miluju Pop, Rap , RnB a HipHop. Bez hudby velká většina lidí nevydržsí snad ani den. V tomhle tématu se řídím mottem : "Ať mi soused poděkuje. Má diskotéku zdarma" :D Už aby byl zase víkend abych mohla na ten ňáký flám :D. Mimochodem co posloucháte vy za druh hudby nebo jakého zpěvká/zpěvačku máte v oblibě? :)
MichaXla


Affs / Nábor

20. ledna 2013 v 20:21 | MichaXla |  Affs // Nábor
Zde se můžeš zapsat :)

Vyplň do komentářů:
1. Přezdívka/Jméno
2. Blog/Odkaz
3. Téma tvého blogu
4. Proč si mě chceš přidat do SB/Affs

Pravidla :
1. Budeš obíhat min. 2x týdně
2. Buď odvázaná/ý xD
3. S negativní náladou ke mě na blog nelez ;)

Rozchod / Jak ho snášet

20. ledna 2013 v 19:58 | MichaXla |  Píšu...
Rozchod je pro každého jako kudla do zad. Akorát je to bolest vnitřní. Rozchod dělím na 2 způsoby :

1. Rozchod po krátkém vztahu (první týden - 1 měsíc)
Tento rozchod neni tak bolestivý, ale jsme jenom lidi a i po krátkém vztahu to zabolí. Pokud jsi dala konec ty, tak si ho ani nejspíš nemilovala a bylo to lepší rozhodnutí. Ale pokud si mu dala konec i přesto, že jsi k němu něco cítila, tak to mohla být osudová chyba. Jestli dal konec on, tak to hodně zabolí, ale čas všechno zahojí. Moje rada : Vtah chce čas. Nejlepší je začít u "kamarádství" ;).

2. Rozchod po delším vztahu (1 měsíce - několik let)
Narozdíl od prvního způsobu, je tento bolestivější (aspoň většinou). Jestli to byla láska z obou stran a dala si konec ty, tak toho můžeš časem litovat. Nebo jsi dala konec z důvodů, že už ho nemiluješ, je nejlepší si snim o tom promluvit. Pokud dal konec on, je potřeba všechno si projít hlavou a psychyckou útěchu. Zajdi za tvojí Nejlepší kámoškou a ona ti určitě pomůže (jestli je opravdová kámoška). Moje rada : Pokud vztah po delší době už neni to co bývalo, neztrácej naději, všechno zlé, je pro něco dobré. ;)
MichaXla